(Choose your language)
. . Kazakh . .
BİNEK VE İŞ MAKİNELERİ
   
HİZMETLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ
  • Eski ve yeni teknoloji araçların yakıt pompası ve enjektörlerinin ayar ve temizlikleri,
  • Araç üzerinde arıza teşhisi,
  • Enjektör valflarının tamirini yapıp yenisiyle eşdeğer hale getirmek,
  • Dizel benzinli her türlü turbo tamiri,
  • Dizel araçların yakıt sisteminin pompa enjektör yedek parça temini.
EDC(ELEKTRONİK DİZEL KONTROL)
          Püskürtülen yakıt miktarı veya püskürtme zamanı gibi pompanın veri giriş parametreleri EDC (Elektronik Dizel Kontrolü) kontrol ünitesinden gelmektedir. EDC, veri çıkış bilgilerini üretirken gaz pedal ayarları, motor hızı ve diğer birkaç motor çalışma parametresini dikkate almaktadır. EDC, motor fonksiyonlarını tanımlarken yazılım haritaları ve kapalı-çevrim devreleri kullanır. Püskürtme başlangıcı, püskürtülen yakıt miktarı, püskürtme basıncı ve hava/yakıt oranı için gereken parametreler bu yazılım haritaları ve devreleri kullanılarak motorun anlık çalışma gereksinimlerine hassas olarak uyarlanır.
COMMON-RAİL ENJEKTÖR TAMİRİ
          Common rail sisteminde uygun yakıt kullanılması en önemli etkendir.

          Eğer uygun yakıt kullanılmayıp, sistem gerekli olan bakım aralıklarında kontrol edilmez ise, common rail sisteminin en önemli parçası olan enjektör ve yüksek basınç pompası zarar görür.

          Delphi Common-Rail enjektörlerinin tamirini biz bir özel servis olaraktan firmamız bünyesinde yapmaktayız. Bu işi yapan diğer özel servislerden bizi ayıran özelliğimiz diğer servisler arızalı parçayı tespit ederek yenisi ile değiştirirken biz ise yüksek maliyetli olan enjektörlerin ve ara parçalarının tamirini yapmaktayız ve Türkiye'de bunu biz başarmaktayız.Bu işi yapmaktaki gayemiz siz müşterilerimizin bütcesini ve dogal öz kaynaklarımızı korumaktır.
TURBO
          Gelişen teknoloji ile birlikte otomotiv sektöründe turboşarjların kullanım alanları ve çeşitlilikleri de her geçen gün artmaktadır. Çağdaş yapısı ile ELEKTRO DİZEL bu hıza ayak uydurmayı kendine ilke edinmiştir.
Copyright © 2008 Elektro Dizel Ltd. Şti.